نرم افزارهای تولیدی شرکت

مدیریت پایپینگ پروژه

پس از انجام مرحله مهندسی پروژه و در مرحله ساخت، مدارکی که تاییدیه ساخت یا نصب در پروژه را گرفته باشند، به صورت خودکار در اختیار دفتر فنی پروژه قرار می‌گیرند. مدیریت توزیع مدارک به پیمانکاران یا واحدهای ساخت، به روز رسانی خودکار تغییرات نسخه‌ها، تحویل و کنترل مدارک تامین کنندگان، سرجوش گذاری، مدیریت Spool ها و نیز مدیریت Isometric ها توسط این زیر سیستم انجام می‌پذیرد.

کنترل کالای پروژه

وظیفه اصلی این زیرسیستم، کنترل چرخه کالا از مرحله سفارش کالا تا ساخت، نصب و یا تحویل کالا به پیمانکار است. موجودی لحظه‌ای کالاهای پروژه، مدیریت تمامی چرخه‌های مرتبط با کالا، کنترل پیشرفت کالا نسبت به مهندسی، خرید و حمل و نیز ارایه خروجی‌های تحلیلی کنترل کالای پروژه از دیگر وظایف این سیستم است. جهت اطلاهات بیشتر درباره این سیستم بر روی دکمه زیر کلیک نمایید

کنترل کیفیت جوش

عملیات جوش به عنوان یکی از فعالیت‌های اصلی در سازه‌های نفت، گاز، پتروشیمی و به خصوص در بخش Piping بسیار حایز اهمیت است. این زیرسیستم، بر اساس نیاز پروژه‌های حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و نیرو به خصوص در دیسیپلین Piping با پوشش دهی به کلیه قابلیت‌های مطرح در این زمینه و حتی بهبود و رفع کاستی‌های رایج در راهکارهای خارجی طراحی و تولید شده است.

مرکز کنترل اسناد

تعداد بالای مدارک و نقشه ها در پروژه های بزرگ، بدون داشتن سیستمی برای مدیریت آنها، می تواند بحران آفرین باشد. کنترل پروژه فاز طراحی پروژه ها، بدون کنترل، ثبت و ردیابی مناسب مدارک نمی تواند انجام شود. مرکز کنترل اسناد یا کنترل مدارک یا (DCC: Document Control Center)، نقش مهمی را در این خصوص، ایفا می کنند

دیدگاه ما

ما به روشهای موجود در صنایع داخلی بسنده نمی کنیم و نگاهی فراتر به آینده داریم. نگاهی که توسعه و بهبود را یک فرآیند دائم و همیشگی می داند. لذا، ما همیشه برای شما پیشنهادات تازه ای داریم. پیشنهاداتی درجهت بهبود کیفیت و افزایش بهره وری و ارائه سرویس بهتر. آنچه که شرکت همواره سرلوحه برنامه های خود قرار داده است: محصول قوی و رضایت مشتری است. ارتباط و همراهی مستمر ما با مشتریان، زنجیره ای از مخاطبین رضایتمند را تشکیل داده که همواره پشتوانه شرکت در تداوم راه بوده اند.

تیم کاری نوپرداز فناوری

مهندس خمیسی

کارشناس ارشد شبکه و فناوری اطلاعات

۶ سال سابقه در طراحی و راه اندازه شبکه

مهندس زنگنه

کارشناس کالا

۱۳ سال سابقه فعالیت در پارس جنوبی

مهندس زاهدیان

کارشناس شبکه و فناوری اطلاعات

۷ سال سابقه فعالیت در پارس جنوبی

مهندس پنهانی

بنیان‌گذار و مدیرعامل

۱۲ سال سابقه کار برنامه نویسی و طراحی وب و سابقه ۹ سال فعالیت در فاز های ۲۲-۲۴ پارس جنوبی


شرکت نوپرداز فناوری آمادگی خود را جهت انجام موارد زیر اعلام می‌دارد:

انجام کلیه پروژه های نرم افزاری تحت وب

ارائه سرویس های متنوع کاربردی تحت اپلیکیشن موبایل و وب

در صورت تمایل از طریق فرم زیر برای ما پیام بگذارید:

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید