معرفی شرکت

شرکت فنی مهندسی نوپرداز فناوری لامرد فارس(سهامی خاص) با مشارکت جمعی از متخصصان پیشگام در صنعت انفورماتیک، با هدف ارتقاء توان علمی، فنی، مدیریتی و راهبردی شرکت ها و سازمانها با شماره ثبت ۱۱۶۲ در اداره ثبت شرکت ها تأسیس شده است و با آغاز رشد روز افزون کاربرد فناوری در کشور عزیزمان، به طور تخصصی فعالیت خود را  متمرکز ساخته است.

این شرکت فعالیت تخصصی خود را با تکیه بر چندین سال سابقه و همچنین تجارب علمی و عملی متخصصین خود آغاز نموده است. فعالیت کلی این شرکت در زمینه نرم افزار، وب، سخت افزار  ،  شبکه و همچنین خدمات اجرایی شامل ( خدمات کالای پروژه های صنعتی و خدمات پایپینگ) متمرکز بوده است.پشتیبانی صحیح و ادامه دار یکی از مسائلی است که پرسنل ما همواره مد نظر داشته و توانسته اند پاسخگوی بموقع مشکلات و نیازهای خدمات گیرندگان باشند. تجربه این درس را به ما آموخته است که تحقیق اولیه، تعیین هدف، انجام صحیح و به موقع خدمات، می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد.

دیدگاه ما

ما به روشهای موجود در صنایع داخلی بسنده نمی کنیم و نگاهی فراتر به آینده داریم. نگاهی که توسعه و بهبود را یک فرآیند دائم و همیشگی می داند. لذا، ما همیشه برای شما پیشنهادات تازه ای داریم. پیشنهاداتی درجهت بهبود کیفیت و افزایش بهره وری و ارائه سرویس بهتر.

آنچه که شرکت همواره سرلوحه برنامه های خود قرار داده است: محصول قوی و رضایت مشتری است.
ارتباط و همراهی مستمر ما با مشتریان، زنجیره ای از مخاطبین رضایتمند را تشکیل داده که همواره پشتوانه شرکت در تداوم راه بوده اند.